Звіт

про проведену роботу за період атестації вчителів загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 6 Олександрійської міської ради в 2012-2013 навчальному році

Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності закладу.
Досвід свідчить, що атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійні якості вчителя, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду кращих учителів закладу.

На початку атестаційного періоду в закладі були створені умови для успішного проведення атестації, видані накази, розроблені та затверджені заходи з підготовки та проведення атестації. Згідно плану роботи атестаційної комісії на 2012-2013 н.р. здійснено:

- корегування плану атестації на рік;

- проведено робочі засідання шкільної атестаційної комісії;

- організовано виступи вчителів, що атестувались на засіданнях методичних об’єднань, семінарах, педрадах;

- вивчено рейтинг вчителів, які проходили атестацію за рівнем кваліфікації та загальної культури;

- проведено творчі звіти.

Атестаційна комісія відповідно до затвердженого графіку роботи вивчала педагогічну діяльність осіб, які атестуються, шляхом відвідування уроків, позаурочних заходів, вивчення рівня навчальних досягнень учнів, з предмета, що викладає вчитель, ознайомлення з навчальною документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов'язків, його участі у роботі методичних об'єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов'язаних з організацією навчально-виховної роботи, тощо.

У цьому навчального року діяла форма проведення творчих звітів «Сходинками педагогічної майстерності». Творчий звіт передбачав такі сходинки:

- оформлення портфоліо,

- відкриті уроки, позакласні виховні заходи,

- виставку методичних надбань «Родзинки досвіду»,

- презентація та захист власного друкованого доробку(для вчителів кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»).

Камінська Інна Вікторівна, вчитель історії, підготувала портфоліо та провела відкриті уроки та виховні заходи з використанням ІКТ, комп’ютера. Вчителем з 10 по 24 грудня 2012 року проведено Тиждень правових знань. Підготувала та провела Всеукраїнський урок на тему «Права людини». Разом з вчителем англійської мови Литвиненко М.Г. розробили та провели бінарний урок музики та англійської мови на тему «Музика» у 8 класі. Особливо запам’яталась виховна година «Ми всі різні – ми всі рівні» у 5 класі, де класний керівник розкрила значення толерантного поводження один з одним, використовуючи тренінги, інтерактивні вправи, ІКТ.

Капуста Марія Олексіївна, вчитель початкових класів, підготувала портфоліо. Розробила проект для учнів 4 класу «Літературні казки», презентацію якого провела у формі нетрадиційного уроку читання. Підготувала паспорти проектів «Народні свята. Весняний цикл. Великдень» та «Літературні казки». Презентувала свій доробок «Різні дрібнички із власної скарбнички», «Займенникові квіти» для практичного використання вчителями початкових класів.

Козар Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів, провела відкриті нетрадиційні уроки читання: урок-презентацію проекту «Новорічна гостя» та інтегрований урок читання і образотворчого мистецтва «Хвалиться обновою срібною, шовковою радісна зима». Педагог, працюючи над проблемою: «Формування і розвиток читацької компетентності молодших школярів», виробила свою систему вправ, які сприяють удосконаленню навичок читання.З досвіду роботи над проблемою видала та презентувала посібники «Формування і розвиток читацької компетентності молодших школярів» та«Використання інтерактивних методів навчання на уроках читання для розвитку читацької компетентності молодших школярів».

Новікова Наталія Василівна, вчитель початкових класів, провела ряд відкритих уроків. Вчитель розкрила систему роботи над проблемою: «Формування екологічної культури молодших школярів». Розробила завдання, ігри та вправи екологічного змісту для використання на різних уроках. З досвіду роботи над проблемою видала та презентувала посібник «Формування екологічної культури молодших школярів».

Шевченко Лідія Георгіївна, педагог-організатор, залучаючи учнів до змістовного дозвілля та формуючи здоровий спосіб життя, організувала і провела виставки робіт дитячої творчості «Всі квіти, педагоги, вам» та «Новорічний подарунок», конкурси стіннівок «Знайомтесь, наш клас» та буклетів «Учнівська молодь проти тютюнопаління», святкові концерти до Дня працівників освіти та 8 Березня, шкільні фестивалі ДЮР та «Сприяння здорового способу життя», новорічні ранки для молодших школярів та конкурсно- розважальну програму для учнів середніх класів, святкову програму «І скорені любові верховенством»

Шитко Юлія Анатоліївна, вчитель хімії та біології, провела ряд відкритих уроків біології з використанням ІКТ. 12 березня 2013 року підготувала та провела міський семінар для вчителів хімії під гаслом «Створення умов для пізнавальної діяльності учнів». Учасники семінару відвідали урок хімії у 8 класі з теми: «Значення періодичного закону». Вчитель поділилася досвідом використання на уроках різних методів і форм роботи для активізації пізнавальної діяльності учнів. Учні 10 класу презентували свої творчі проекти «Хімія і косметика» та «Що криється за чашкою кави?». Презентувала свій доробок «Створення умов для активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках біології».

18 березня відбувся круглий стіл: «Імідж вчителя: здобутки, перспективи». Вчителі, що атестувалися в цьому навчальному році на кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» Новікова Н.В. та Козар Т.М. презентували перед вчителями закладу посібники, затверджені на засіданні ради науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради. Капуста М.О. та Шитко Ю.А. представили на розсуд перед педколективом свої посібники та буклети.

21 березня відбулося засідання шкільної атестаційної комісії № 4, на якому було прийнято рішення про атестацію педпрацівників. Атестаційна комісія ухвалила:

1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» Камінській Інні Вікторівні, вчителю історії.

2. Порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти Олександрійської міської ради про:

1) Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» Шевченко Лідії Георгіївні, педагогу-організатору.

2) Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» Шитко Юлії Анатоліївні, вчителю біології.

3) Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному званню «старший вчитель» Новіковій Наталії Василівни, вчителю початкових класів.

4) Відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному званню «старший вчитель» Козар Тетяні Миколаївні, вчителю початкових класів.

5) Відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному званню «старший вчитель» Капусті Марії Олексівні, вчителю початкових класів.

6)Порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти Олександрійської міської ради про нагородження

Грамотою управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

Новікову Наталію Василівну;

Подякою департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації

Козар Тетяну Миколаївну;

Почесною грамотою департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації

Шевченко Лідію Георгіївну.

Педагоги оформили атестаційні матеріали у вигляді папок, буклетів, посібників. Кращий досвід атестованих учителів впроваджується в роботу школи та оформляється відповідно до вимог.

Матеріали працівників, які атестувалися, зберігаються у методичному кабінеті школи, оформлено виставку методичних надбань «Родзинки досвіду», і є скарбничкою для молодих учителів.

Директор закладу А. КОЗУБ

/Files/images/P1020029.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 4709

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Квітень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930